PROGRAM KE STAŽENÍ - ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Program do 13. října - 2022.

Program skládačka do 13. října - 2022.

Máme naprogramováno

7.10. 17:00 After: Pouto
7.10. 17:30 Zoufalky
7.10. 19:30 Trojúhelník smutku
7.10. 20:00 Casablanca Beats
8.10. So 14:30 DC Liga supermazlíčků
8.10. So 15:00 Pohádková zahrádka - BIJÁSEK
8.10. So 17:00 JURSKÝ SVĚT: NADVLÁDA
8.10. So 17:30 Světlonoc
8.10. So 20:00 Střídavka
8.10. So 20:00 JFK návrat: Za zrcadlem
9.10. Ne 17:00 Buko
9.10. Ne 17:30 Zoufalky
9.10. Ne 19:30 Paní Harrisová jede do Paříže
9.10. Ne 20:00 Černé brýle
10.10. Po 19:30 Top Gun: Maverick
10.10. Po 20:00 Leonora addio
11.10. Út 13:30 Hádkovi - SENIORBIO
11.10. Út 19:30 Hádkovi
11.10. Út 20:00 Takové to léto
12.10. St 19:30 Vstupenka do ráje
12.10. St 20:00 Událost
13.10. Čt 19:30 Trojúhelník smutku
13.10. Čt 20:00 Krvavé pomeranče
14.10. 17:00 Cirkus Maximum
14.10. 17:30 Civilizace - Dobrá zpráva o konci světa
14.10. 19:30 Halloween končí
14.10. 20:00 Běžná selhání
15.10. So 14:30 Websterovi ve filmu
15.10. So 15:00 Kropáček má angínu - BIJÁSEK
15.10. So 17:00 Mimoni 2: Padouch přichází
15.10. So 17:30 Válečnice
15.10. So 19:30 Halloween končí
15.10. So 20:15 Civilizace - Dobrá zpráva o konci světa
16.10. Ne 17:00 Cirkus Maximum
16.10. Ne 17:30 Princezna rebelka
16.10. Ne 19:30 Válečnice
16.10. Ne 20:00 Alcarràs
17.10. Po 19:30 Halloween končí
17.10. Po 20:00 Běžná selhání
18.10. Út 19:30 Válečnice
18.10. Út 20:00 Dobrý šéf
19.10. St 19:30 Halloween končí
19.10. St 20:00 Běžná selhání
20.10. Čt 19:30 Za vším hledej ženu - FILMOVÁ DELEGACE
20.10. Čt 20:00 Utama
21.10. 17:00 Za vším hledej ženu
21.10. 17:30 Jan Žižka, 12+
21.10. 19:30 Il Boemo
21.10. 20:00 Banger.
22.10. So 14:30 Mimoni 2: Padouch přichází
22.10. So 15:00 Mach a Šebestová na prázdninách - BIJÁSEK
22.10. So 17:00 Websterovi ve filmu
22.10. So 17:30 Cirkus Maximum
22.10. So 19:30 Black Adam
22.10. So 20:00 Jan Žižka, 15+
23.10. Ne 17:00 Black Adam
23.10. Ne 17:30 Za vším hledej ženu
23.10. Ne 19:30 Il Boemo
24.10. Po 19:30 Za vším hledej ženu
24.10. Po 20:00 Slovo
25.10. Út 19:30 Black Adam
26.10. St 19:30 Šoumen krokodýl - PŘEDPREMIÉRA
27.10. Čt 19:30 Ennio
28.10. 17:00 Princ Mamánek
28.10. 17:30 Top Gun: Maverick
28.10. 19:30 Za vším hledej ženu
29.10. So 14:30 Princ Mamánek
29.10. So 15:00 Pásmo animovaných filmu 1. - BIJÁSEK
29.10. So 17:00 Šoumen krokodýl
29.10. So 17:30 Vražda v Londýně
29.10. So 19:30 Il Boemo
30.10. Ne 17:00 Princ Mamánek
30.10. Ne 17:30 PSH Nekonečný příběh
30.10. Ne 19:30 Ďáblova kořist
31.10. Po 19:30 Jan Žižka, 15+
16.11. St 17:00 Princezna zakletá v čase 2 - FILMOVÁ DELEGACE
16.11. St 19:30 Princezna zakletá v čase 2
20.11. Ne 17:30 20. mezinárodní festival outdoorových filmů 2022 - 1. část
20.11. Ne 20:00 20. mezinárodní festival outdoorových filmů 2022 - 2. část

ZŮSTAŇ INFORMOVANÝ O NAŠICH NOVINKÁCH

Přihlas se do našeho newsletteru a budeme ti zasílat novinky přímo na e-mail.