Máme naprogramováno

3.3. Ne 17:00 Manželé Stodolovi
3.3. Ne 17:30 Příšerákovi
3.3. Ne 19:30 Duna: Část druhá
3.3. Ne 20:00 Lítá v tom
4.3. Po 09:30 Aristokratka ve varu - BABYBIO
4.3. Po 17:30 Aristokratka ve varu
4.3. Po 18:00 Duna: Část druhá - ČESKÉ TITULKY
5.3. Út 09:30 Lítá v tom - SENIORBIO
5.3. Út 17:30 Lítá v tom
5.3. Út 18:00 Duna: Část druhá
6.3. St 17:30 Manželé Stodolovi
6.3. St 18:00 Duna: Část druhá
6.3. St 20:00 Jedeme na teambuilding - PROJEKCE KINOBAR
7.3. Čt 17:30 Franta mimozemšťan
7.3. Čt 18:00 Manželé Stodolovi
8.3. 17:00 Kung Fu Panda 4
8.3. 17:30 Protivný sprostý holky
8.3. 19:30 A máme, co jsme chtěli
8.3. 20:00 Čtyři sestry
9.3. So 14:30 Kung Fu Panda 4
9.3. So 15:00 Tlapková patrola ve velkofilmu - BIJÁSEK
9.3. So 17:00 Protivný sprostý holky
9.3. So 17:30 Broučci - DIVADELNÍ ZÁZNAM
9.3. So 19:30 Duna: Část druhá
9.3. So 20:00 Superžena
10.3. Ne 17:00 Kung Fu Panda 4
10.3. Ne 17:30 Kočka a pes: Šílené dobrodružství
10.3. Ne 19:30 A máme, co jsme chtěli
10.3. Ne 20:00 Ferrari
11.3. Po 17:30 Tajemství a smysl života
11.3. Po 18:00 A máme, co jsme chtěli
12.3. Út 13:30 Jedeme na teambuilding - SENIORBIO
12.3. Út 17:30 Jedeme na teambuilding
12.3. Út 18:00 Matka v trapu
13.3. St 17:30 Jeden život
13.3. St 18:00 Žítkovské bohyně - DIVADELNÍ ZÁZNAM
13.3. St 20:00 Panenky na útěku - TADY VARY
13.3. St 20:30 A máme, co jsme chtěli - PROJEKCE KINOBAR
14.3. Čt 17:30 Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí
14.3. Čt 18:00 Superžena
15.3. 17:00 Sladký život
15.3. 17:30 Železní bratři
15.3. 19:30 Duna: Část druhá
15.3. 20:00 Fentasy
16.3. So 14:30 Max & Mája: Příběh lištiček
16.3. So 15:00 Myši patří do nebe - BIJÁSEK
16.3. So 17:00 Kung Fu Panda 4
16.3. So 17:30 Protivný sprostý holky
16.3. So 19:30 Sladký život
16.3. So 20:00 Neviditelné zlo
17.3. Ne 17:00 Sladký život
17.3. Ne 17:30 Ella a černý jaguár
17.3. Ne 19:30 Manželé Stodolovi
17.3. Ne 20:00 15 x 15 x 5 (minisalon 1984)
18.3. Po 17:30 Neviditelné zlo
18.3. Po 18:00 A máme, co jsme chtěli
19.3. Út 17:30 Ella a černý jaguár
19.3. Út 18:00 Duna: Část druhá
20.3. St 17:30 Zóna zájmu
20.3. St 18:00 Sladký život
20.3. St 20:00 Superžena - PROJEKCE KINOBAR
21.3. Čt 17:30 Sladký život
21.3. Čt 18:00 Duna: Část druhá
22.3. 17:00 Monty Python a svatý grál
22.3. 17:30 Sucho
22.3. 19:30 Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí
22.3. 20:00 Útěk z Utopie
23.3. So 14:30 Noemova archa
23.3. So 15:00 Mlsné medvědí příběhy: Na pól! - BIJÁSEK
23.3. So 17:00 Matka v trapu
23.3. So 17:30 Wonka
23.3. So 19:30 Sladký život
23.3. So 20:00 Fentasy
24.3. Ne 17:00 Kung Fu Panda 4
24.3. Ne 17:30 Aristokratka ve varu
24.3. Ne 19:30 Monty Python a svatý grál
24.3. Ne 20:00 Neposkvrněná
25.3. Po 17:30 Tancuj Matyldo
25.3. Po 18:00 Sladký život
26.3. Út 17:30 Manželé Stodolovi
26.3. Út 18:00 Duna: Část druhá
27.3. St 17:30 Gump - jsme dvojka - AKCE 25 LET KINA 99
27.3. St 18:00 Gump - jsme dvojka - AKCE 25 LET KINA 99
28.3. Čt 17:00 Gump – jsme dvojka
28.3. Čt 17:30 Domácí příšerky
28.3. Čt 19:30 Neposkvrněná
28.3. Čt 20:00 Jedeme na teambuilding
29.3. 17:00 Godzilla x Kong: Nové impérium
29.3. 17:30 Sladký život
29.3. 19:30 Monty Python: Život Briana
29.3. 20:00 Gump – jsme dvojka
30.3. So 14:30 Kočka a pes: Šílené dobrodružství
30.3. So 15:00 Ptáci stěhováci - BIJÁSEK
30.3. So 17:00 Gump – jsme dvojka
30.3. So 17:30 Monty Python: Život Briana
30.3. So 19:30 Godzilla x Kong: Nové impérium
30.3. So 20:00 Dokonalé dny
31.3. Ne 17:00 Gump – jsme dvojka
31.3. Ne 17:30 Domácí příšerky
31.3. Ne 19:30 Matka v trapu
31.3. Ne 20:00 Godzilla x Kong: Nové impérium

ZŮSTAŇ INFORMOVANÝ O NAŠICH NOVINKÁCH

Přihlas se do našeho newsletteru a budeme ti zasílat novinky přímo na e-mail.